Profesionální Try Out camp

Profesionální Try Out camp

For English version please click here

Elite Hockey Group pořádá první profesionální camp v ČR. Camp se bude konat od 17. do 19. července na zimním stadionu v Brně a hráče si zde budou vybírat týmy ze 8 soutěží a 5 zemí.

1. liga ČR, 2. liga ČR, Extraliga Slovensko, 1. liga Slovensko, ECHL/USA, SPHL/USA, FHL/USA

Jak je se seznamu lig a teamů, které na camp své zástupce vyslali patrné je spektrum teamů a lig velmi široké a hráči tak budou mít daleko vetší příležitost si vysloužit angažmá, než kdyby se účastnili pouze kempu jednoho teamu. Jedotlivé teamy budeme v týdeních intervalech představovat jak na našich stránkách tak na socialních sítích.

Jedním z teamů, které budou na campu hráče sledovat je také HK Nitra, úřadující mistr slovenské Extraligy, a její generální manager Tomáš Chrenko se vyjádřil následovně: ” Ďakujeme za pozvanie od Elite Hockey Group. Radi sa kempu zúčastníme a rozšírime si obzory o nových hráčoch, či už českých, slovenských alebo severoamerických, s ktorými máme veľmi dobré skúsenosti. Sme presvedčení, že sa tam ukáže veľa šikovných hráčov, ktorí môžu posilniť náš team v novej sezóne, prípadne ich môžme osloviť v budúcnosti.”

 

Generální manažer HC Poruba, která je každoročně na špici 2. ligy a letos se pere o postup do druhé nejvyšší soutěže, Pavel Hinner dodal: ” Jako klub si velmi vážíme pozvání a věříme, že si na campu vybereme vhodné posily pro příští sezonu, která jak všichni doufáme, bude již prvoligová. Je samozřejmé, že prioritou každého hráče je hrát co nejvyšší soutěž a náš team nebude volbou číslo jedna pro hráče na campu, ale věříme, že můžeme nabídnout velmi kvalitní podmínky pro hráče, kteří ještě potřebují nějaký čas k tomu, aby hráli na nejvyšší úrovni, a toto bude na campu naše cílová skupina.”

 

Pro hráče, kteří by rádi vyzkoušeli štěstí v zámoří, bude určitě velmi zajímavá účast teamů z ECHL, SPHL a FHL, což jsou takzvané “farmářské soutěže” v USA. ” Když minulý rok nápad na pořádání prvního profi campu vznikl, chtěli jsme hráčům nabídnout co nejpestřejší možnosti při získání angažmá a snem hodně hráčů je se vydat se do zámoří a proto jsme se snažili pro camp získat partnery i v této části světa, což se nám nakonec podařilo a jsme za to velmi rádi a věříme, že se díky tomu některému z hráčů splní sen bez nutnosti dlouhého cestovaní a velkých výdajů na 3-4 denní campy za mořem.” poznamenal šéftrenér campu, bývalý dlouholetý extraligový hráč a trenér Vladimír Jeřábek.

Hráči budou v campu rozděleni do 6 teamu, každý team se bude skládat z 9 útočníků, 6 obránců a 2 brankářů. Každý hráč odehraje minimalně 3 utkání.

Program campu:
17/7 : registrace, ubytování, seznámení s detaily campu, trenéry a scouty, fyzické testy
18/7: testy na ledě, zápas, zápas.
19/7: zápas, All Stars Game

 

Více informací na tel.č. : 001 705 717 5123 – ČR,  +421 915 035 859 – SR

 

REGISTRACE ZDE