HOKEJOVĚ JAZYKOVÝ CAMP BRNO

HOKEJOVĚ JAZYKOVÝ CAMP BRNO

HOKEJOVĚ JAZYKOVÝ CAMP

OD 2. DO 8. ČERVENCE 2017

Elite Hockey Group jako jediní v ČR nabízíme mladým hokejistům a jejich rodičům unikátní příležitost spojit za jednu cenu “příjemné s užitečným”  – na základě zkušeností z USA a Kanady jsme sestavili  program, který během 7 dnů hráčům nabídne příležitost se intenzivně rozvíjet jak po sportovní, tak po  jazykové stránce. Tento program pořádáme ve spolupráci s Michigan Pre Draft Showcase, který je jedním z největších turnajů pro mladé hokejisty v Detroitu, USA.

Hlavním metodikem campu a zároveň garantem je bývalý hráč NHL, jež je nýní hlavním trenérem týmu St. Claire Shores Fighting Saints v FHL, David C. Debol. Camp bude probíhat pod vedením trenérů z USA, Kanady a Švédska, tedy celý v anglickém jazyce v podání rodilých mluvčích. Samozřejmostí je přítomnost překladatele, který bude mladým hráčům v případě potřeby k dispozici po celou dobu trvání campu.

V letošním roce bude camp probíhat v Brně, ve sporcentru Lužánky, v termínu od 2. do 8. července.

Sportcentrum Lužánky je moderním centrem , které nabízí vše co hokejisté v průběhu tak intenzivního programu  potřebují a je jednou ze záruk, že týden strávený v našem campu bude pro mladé sportovce unikátním zážitkem a obrovským přínosem do jejich hokejového života i mimo něj.

V průběhu celého týdne  budou hráči ubytováni pouhých 150 m od sportcentra ve 4*hotelu Bobycentrum,  kde se budou také  po dobu pobytu stravovat. V neposlední řadě zde bude probíhat výuka anglického jazyka, na kterou je kladen stejný důraz jako na sportovní činnost. Lekce anglického jazyka povede zkušený lektor z USA a hráči během campu absolvují 15 hodin výuky.

Hokejová příprava se bude zaměřovat na techniku bruslení,střelbu,přihrávku,vedení kotouče,krytí kotouče, útočnou-obrannou činnost jednotlivce  a rozšíření obzoru o poznatky hokejových škol severní Ameriky a Švédska. Během 7 dnů absolvují hráči 12 hodin tréninků na ledě a 10 hodin suché přípravy zaměřené zejména na gymnastickou průpravu, balanční cvičení, agility, odrazovou sílu, core trénink a v neposlední řadě osvěta na velmi důležitou, ale často opomíjenou  regeneraci.

Novinkou pro letošní rok je spolupráce s Hokejově treninkovým centrem Brno, ve kterém budou hráči absolvovat lekci techniky bruslení na skatemillu a proběhne zde také představení individuálních treninků odrazové síly.

Jako bonus je pro naše hráče připraveno fitness odpoledne, které bude probíhat pod vedením bývalého reprezentanta ČR Roberta Kántora v jeho fitness centru  – www.kantorfitness.cz

Cena campu je 11.990 CZK, při registraci do 31.12.2016 10.990 CZK. V případě účasti sourozenců je cena za druhého hráče 10.990 CZK. V ceně je zahrnuto: hokejový program, ubytování a strava (snídaně, oběd, večeře), lekce anglického jazyka, tričko a dres campu, video a fotodokumentace z průběhu campu, pitný režim a ovoce v průběhu celého campu . Pro hráče z Brna a blízkého okolí je cena bez ubytování, snídaně a večeře  ponížena o 1500 CZK.

Bližší informace Vám ráda poskytne hlavní koordinátorka projektu Petra Piotrovská na info@ehgroup.cz / + 420 731 665 825.

Trenéři a speciální hosté:

David C. Debol – USA:
Dave Debol je hlavním trenérem kempu, který má za sebou velmi úspěšnou hráčskou karieru, ve které byl mimo jiné spoluhráčem Gordie Howe v jeho poslední sezoně v NHL. Reprezentoval USA na třech Mistrovství světa (1977, 1978 a 1981) a byl uveden do síně slávy nejvyšší unverzitní soutěže USA NCAA. Jako trenér v současné době působí u týmu St. Claire Shores Fighting Saints v profesionální soutěži FHL V minulosti trénoval několik univerzitních týmů v USA, včetně národního univerzitního týmu USA, se kterým vyhrál univerziádu.
Brandon Contratto – USA:
Je asistentem trenéra a generálním manažerem profesionálního týmu St. Claire Shores Fighting Saints a v minulosti působil jako trenér juniorských týmů v Kanadě. Během své hráčské kariery nastupoval v juniorské soutěži NAHL, ve které si vybojoval angažmá v univerzitním týmu Michigan Dearborn a reprezentoval národní univerzitní tým USA na zimní univerziádě v roce 2011.
Jiří Mička – ČR:
Jiří Mička je držitelem “A” licence a absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Jako trenér působil 12 let v 1. lize, kde trénoval Hradec Králové, Ústí nad Labem, Třebíč a Havlíčkův Brod. V letošní sezoně je na stáži v kanadských juniorských sotěžích.
Vladimír Jeřábek – ČR:
Vladimír Jeřábek jako hráč reprezentoval bývalé Československo, ať už v kategorii dospělích či mládeže, se kterou také získal bronzovou medaili na MS do 20 let v roce 1978 v Kanadě. Jako hráč odehrál přes 500 zápasů v extralize a jako trenér působil v první lize i v extralize, kde vedl Kometu Brno, Mladou Boleslav, Litvínov a Vsetín.

REGISTRACE ZDE